Arhiv: Dodatno usposabljanje za izvajalce dezinfekcije, dezinsekcije in deratizacije

GZS/PTZ - SEKCIJA IZVAJALCEV DEZINFEKCIJE, DEZINSEKCIJE IN DERATIZACIJE
organizira dodatno usposabljanje za izvajalce dezinfekcije, dezinsekcije in deratizacije,
ki bo v četrtek 29. septembra 2022, v dvorani C, GZS, Dimičeva 13 v Ljubljani,
s pričetkom ob 10.00 uri.

PROGRAM:

1. Rodenticidi - družina Arvalin - Klaus Ihrig - DetiaDegesch GmbH
  • Izdelek, namen, registracija, uporaba, vprašanja in odgovori

2. PH3 Fumigacija - Klaus Ihrig - DetiaDegesch GmbH

• Proizvodi, namen, uporaba, pregled, vprašanja in odgovori

Odmor

3. Predstavitev tretiranja z droni - Jurij Bilandžič Zajec

Predavanje g. Klausa Ihring-a bo potekalo v angleščini in bo poskrbljeno za prevod v slovenščino.

Usposabljanje bo trajalo od 10.00 do 14.00 ure.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE:

• Za udeležence iz podjetij, ki so člani Sekcije izvajalcev DDD pri GZS - Podjetniško trgovski zbornici je udeležba brezplačna.
  • Za udeležence iz podjetij, ki niso člani Sekcije izvajalcev DDD pri GZS - Podjetniško trgovski zbornici znaša kotizacija 50,00 € (z vključenim DDV) na osebo.

Prijave sprejemamo do torka 27. septembra 2022 oziroma do zapolnitve mest preko spletnega obrazca

Odpoved udeležbe brez finančnih posledic je možna največ dva delovna dneva pred izvedbo dogodka. V primeru, da prijavljeni udeleženci svoje prisotnosti (pisno / preko e-pošte) ne odpovedo v navedenem roku ali se dogodka ne udeležijo oz. ne pošljejo drugega udeleženca, vam zaračunamo polni znesek kotizacije.

Kotizacijo je potrebno poravnati najkasneje dva dni pred izvedbo usposabljanja na poslovni račun GZS pri NLB št. SI56 0292 4001 7841 495 sklic SI00 2090-5038.

Sprejemanje prijav je zaključeno!

Dodatne informacije lahko dobite po telefonu: 01 58 98 335 ali e-pošti: ptz@gzs.si